dla firm

Zapytanie ofertowe na przyznanie wyłączności obsługi „strefy rozrywki” 56. Dni Ziemi Siewierskiej

Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu zaprasza do składania ofert na przyznanie wyłączności obsługi „strefy rozrywki” imprezy pn. „56. Dni Ziemi Siewierskiej”, organizowanej w dniach 02-03 czerwca 2018 r. na błoniach Zamku w Siewierzu, zgodnie z planowanym programem stanowiącym załącznik do zapytania.

Zapytanie ofertowe na przyznanie wyłączności obsługi gastronomicznej i handlowej 56. Dni Ziemi Siewierskiej

Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu zaprasza do składania ofert na przyznanie wyłączności obsługi gastronomicznej i handlowej imprezy pn. „56. Dni Ziemi Siewierskiej”, organizowanej w dniach 02-03 czerwca 2018 r. na błoniach Zamku w Siewierzu, zgodnie z planowanym programem stanowiącym załącznik do zapytania.

Zapytanie ofertowe na przyznanie wyłączności obsługi „strefy rozrywki” 55 DZS

Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu zaprasza do składania ofert na przyznanie wyłączności obsługi „strefy rozrywki” imprezy pn. „55. Dni Ziemi Siewierskiej”, organizowanej w dniach 03-04 czerwca 2017 r. na błoniach Zamku w Siewierzu, zgodnie z planowanym programem stanowiącym załącznik do zapytania.

Zapytanie ofertowe na przyznanie wyłączności obsługi gastronomicznej i handlowej 55 DZS

Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu zaprasza do składania ofert na przyznanie wyłączności obsługi gastronomicznej i handlowej imprezy pn. „55. Dni Ziemi Siewierskiej”, organizowanej w dniach 03-04 czerwca 2017 r. na błoniach Zamku w Siewierzu, zgodnie z planowanym programem stanowiącym załącznik do zapytania.

Ogłoszenie przetargu na dzierżawę lokalu użytkowego

Ogłoszenie przetargu na dzierżawę lokalu użytkowego - Dyrektor Miejsko–Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę lokalu użytkowego z przeznaczeniem na działalność w branży sportowo -rekreacyjno – handlowej (kulturystyka, fitness, rekreacja, relaksacja), z wykluczeniem dystrybucji i handlu używkami, odżywkami, suplementami i anabolikami siłowymi oraz rozpowszechniania i sprzedaży czasopism, plakatów itp. zawierających treści reklamy i dystrybucji używek i anabolików siłowych.

Zapytanie ofertowe: Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń biurowych

Zapytanie ofertowe: Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń biurowych w ramach realizacji zadania: „Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania istniejącego budynku zlokalizowanego w Brudzowicach w celu utworzenia centrum kulturalno-edukacyjnego integrującego społeczność sołectwa”. Data publikacji: 1.06.2012 r. Termin składania ofert: do dnia 14 czerwca 2012 r. do godziny 10:00.

Zapytanie ofertowe: Dostawa stołu bilardowego z osprzętem sportowym

Zapytanie ofertowe: Dostawa stołu bilardowego z osprzętem sportowym w ramach realizacji zadania: „Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania istniejącego budynku zlokalizowanego w Brudzowicach w celu utworzenia centrum kulturalno-edukacyjnego integrującego społeczność sołectwa”. Data publikacji: 1.06.2012 r. Termin składania ofert: do dnia 14 czerwca 2012 r. do godziny 10:00.

Przetarg nieograniczony: Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania istniejącego budynku zlokalizowanego w Brudzowicach

Siewierz: Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania istniejącego budynku zlokalizowanego w Brudzowicach w celu utworzenia centrum kulturalno-edukacyjnego integrującego społeczność sołectwa. Numer ogłoszenia: 35901 - 2012; data zamieszczenia: 14.02.2012. Rodzaj zamówienia: roboty budowlane.
Subskrybuj RSS - dla firm