Ruszyła sprzedaż biletów na spektakl "Kłamstwo"

"KŁAMSTWO" to niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... kłamstwa.

Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Autor wie sporo o związkach damsko-męskich. Ktoś mógłby powiedzieć, a kto nie wie? On jednak umiejętnie i prowokacyjnie przełożył to na słowa... Słowa, które tną. Jak brzytwa. A tonący?... No właśnie.
Metaforycznie udało się tu połączyć Bergmanowskie "Sceny z życia małżeńskiego" z kilkoma komediami Woody Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, ale zawiera racjonalny, ale i filozoficzny podtekst.

Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat, niedawno powiedział: "Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że, paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy".


Obsada wymienna: Wojciech Malajkat, Piotr Szwedes, Joanna Liszowska, Izabela Kuna, Mikołaj Roznerski, Sambor Czarnota, Milena Suszyńska, Adriana Kalska

Termin: 20 lutego 2020 r. godz. 18:00

Czas trwania: 115 minut (1 przerwa)

Bilety w cenie 66 zł

Rezerwacji biletów można dokonać osobiście w siedzibie MGCKSiT Siewierz lub telefonicznie pod numerem (32) 67 41 649 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Regulamin rezerwacji i sprzedaży biletów w załączniku.

ZAPRASZAMY!