Zbliżeniowe Kino Visa w Siewierzu!!!

We wtorek – 1 października 2019 r. - Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu, po raz kolejny odwiedzi - Zbliżeniowe Kino Visa.
W repertuarze Kina najnowsze Hity!!!: „Angry Birds Film 2”, „Piłsudski” oraz „Na bank się uda”.
Właśnie wystartowała przedsprzedaż biletów on-line. Repertuar wraz z linkami do przedsprzedaży znajduje się na stronie: https://kino.visa.pl/trasa_kina/szczegoly/401
Rezerwacje telefoniczne biletów na seanse pod numerem telefonu: (22) 357 78 00. Rezerwacje telefoniczne przyjmowane są od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy i tzw. długich weekendów) w godzinach 10:00 – 15:00.
Dla wszystkich miłośników kina aż 25% zniżki przy płatności kartą Visa. Promocja obejmuje zakup biletów i zestawów w barku kinowym. Szczegóły promocji na stronie: https://kino.visa.pl/promocje
Uwaga!
Bilety na poszczególne seanse dostępne tylko w kasie Zbliżeniowego Kina Visa w dniu projekcji oraz w przedsprzedaży on-line.
Cennik biletów:
Bilety normalne                                    16 zł
Bilety ulgowe                                        14 zł
Bilety grupowe (powyżej 15 os.)       12 zł
Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu NIE PROWADZI SPRZEDAŻY BILETÓW.

Serdecznie zapraszamy!

Repertuar:
1 października 2019 r. - sala widowiskowa MGCKSiT w Siewierzu
godz. 14:30 i 16:30
 „Angry Birds Film 2”

„Animacja, komedia, przygodowy, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O., czas trwania: 97 minut.
Opis:
Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.
Po wielkim sukcesie „Angry Birds Film”, który na całym świecie zarobił ponad 350 milionów dolarów, czas na ponowne spotkanie z Redem, Chuckiem, Bombą i innymi bohaterami „Angry Birds Film 2”!
godz. 18:30
„Piłsudski”

Dramat, historyczny, edukacyjny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+, czas trwania: 105 minut.
Opis:
To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski „Ziuk” (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska). Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i „Ziuk” widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego. „Piłsudski” to kino awanturnicze, płomienny romans, historia prawdziwa Marszałka, jakiej dotąd nie znano.
godz. 20:30
„Na bank się uda”

Komedia kryminalna, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+, czas trwania: 105 minut.
Opis:
Komedia kryminalna – szalone tempo akcji, wyraziste postaci i dowcipne dialogi. Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?