Zajechało... Kino do Siewierza

8 maja 2019 r. po raz pierwszy do Siewierza przyjechało Zbliżeniowe Kino Visa.

Podczas całodniowej wizyty w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury Sportu i Turystyki największe zainteresowanie wzbudziła bajka „Robaczki z zaginionej dżungli” oraz „Kurier” film sensacyjno-historyczny Władysława Pasikowskiego o legendarnym Janie Nowaku-Jeziorańskim. Widzowie mogli obejrzeć również niezwykłą opowieść o polskiej zakonnicy, siostrze Faustynie „Miłość i miłosierdzie” oraz thriller o kultowym superbohaterze z piekła rodem „Hellboy”. W sumie w sześciu seansach uczestniczyło prawie 400 widzów, co jest dobrym wynikiem jak na pierwszą wizytę Zbliżeniowego Kina Visa w Siewierzu.
Wszystkie seanse odbywały się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii kinowych, przy użyciu profesjonalnego sprzętu projekcyjnego, zapewniającego najwyższą jakość obrazu i dźwięku.
Ponadto Zbliżeniowe Kino Visa przygotowało wyjątkowe promocje, które były dostępne dla widzów. Na miłośników filmu, którzy zapłacili kartą Visa, czekała 25% zniżka na bilety i zestawy w barku kinowym. 
Kino nie zawiodło chyba niczyich oczekiwań! Mamy nadzieję, że to nie ostatnia - Nasza i Wasza - przygoda ze Zbliżeniowym Kinem Visa w Siewierzu.