Przegląd Pieśni Pasyjnej w Koziegłówkach

Zespół wokalny „Siewierzanie” uczestniczył w XV Regionalnym Przeglądzie Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w Koziegłówkach. Przegląd ten, to bardzo ważne wydarzenie religijno-kulturalne w regionie, którego celem jest kultywowanie i popularyzacja pieśni pasyjnej i pokutnej, a także ewangelizacja przez śpiew pieśni wielkopostnych.
Podczas przesłuchań, w dniu 5 kwietnia 2019 r., zespół wykonał dwie pieśni: „Wróć Synu” oraz „Rozmyślania nad Miłością”. Jury w składzie: ks. prof. dr hab. Kazimierz Szymonik, ks. mgr lic. Łukasz Połacik, mgr Aleksandra Machura, mgr Andrzej Nowak, mgr Robert Leszczyński, po przesłuchaniu wszystkich podmiotów wykonawczych w dniach 5 i 13 kwietnia wyłoniło laureatów w poszczególnych kategoriach. Miło nam poinformować, że zespół wokalny „Siewierzanie” uzyskał WYRÓŻNIENIE w kategorii zespoły powyżej 16 lat.
13 kwietnia 2019 r. w Sanktuarium Św. Antoniego w Koziegłówkach przedstawiciele zespołu wokalnego „Siewierzanie” uczestniczyli w Koncercie Galowym, podczas którego odbyło się ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród.

GRATULUJEMY!!!
foto. Weronika Radosz